جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه شد

  با حکم وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت :

  عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه شد

   

  در آخرین روزهای اسفندماه ۹۳ خبری مبنی بر تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید راه و شهرسازی استان دلسوزان استان و صاحب نظران را هم ناراحت کرد و هم خوشحال. صبح روز چهارشنبه بیست اسفندماه ۹۳ مهندس عبدالله بهادری به عنوان مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان تکریم و تودیع شده و فرد دیگری که سابقا همین سمت را در استان همدان داشته جای ایشان را خواهد گرفت. اگر بخواهیم صادقانه عرض نماییم این خبر برای مردم ایلام ناراحت کننده بود.چرا که در دوران مدیرت مهندس بهادری توسعه راه های استان سرعتی چند برابر به خود گرفته و در همین سال ۹۳ پروژه های زیادی در بخش راه و شهرسازی خصوصا راه استان در دست اجرا می باشد. از طرفی مهندس بهادری ایلام را به قصد تصدی پست مدیریت راه و شهرسازی استان کرمانشاه ترک خواهد کرد و این مهم می تواند برای مردم هر دو استان کرمانشاه و ایلام منشاه خیر و خدمت باشد.بدون شک با شناختی که از توانایی های عبدالله بهادری داریم می توان به اجرای بسیاری از پروژه های کلان راه سازی منطقه همچون بزرگراه کربلا و اتمام جاده ایلام حمیل بیش از پیش امیدوار بود. این نوید را هم به مردم شریف استان کرمانشاه می دهیم که با انتصاب مهندس بهادری به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی این استان روند توسعه عمرانی کرمانشاهان سرعتی چند برابر پیدا خواهد کرد.

  مهندس عبدالله بهادری با تصدی پست شهرداری ایلام توانایی های خود را به مردم و مسیولین نشان داد و نزدیک به سه سال شهردار ایلام بود.پس از ان به عنوان مدیرکل توسعه ٫ تجهیز و نوسازی مدارس استان ایلام فعالیت عمرانی خود را ادامه داده در اواخر دولت محمود احمدی نژاد به عنوان قایم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام منصوب گردید. فردا عبدالله بهادری جای خود را به یک نیروی غیر بومی می دهد. تجربه نشن داده وقتی یک ایلامی در دیگر استانها مدیریت می کند بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد،ولی مدیران غیر بومی در ایلام چندان موفق نبوده اند.

  مدیر کلی راه و شهرسازی استان ایلام نیز به اقای میرجعفریان رسید.مهندس میرجعفریان مدیریت راه و شهزسازی استان همدان و معاونت عمرانی استانداری ارذبیل را در کارنامه خود دارد.به هر حال از اینکه یکی از مدیران توانمند استان ایلام در استان دیگر مشغول فعالیت شده هم ناراحت هستیم و هم خوشحال . 

  برای مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان ایلام ارزوی موفقیت داشته و امیدواریم از ظرفیتی که ایجاد شده است کمال استفاده را ببرد.

   


  این مطلب تا کنون 32 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 19 اسفند 1393
  منبع
  برچسب ها : استان ,ایلام ,شهرسازی ,بهادری ,مدیرکل ,عبدالله ,شهرسازی استان ,عبدالله بهادری ,استان ایلام ,استان کرمانشاه ,مهندس بهادری ,شهرسازی استان ایلام , ,
  عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه شد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر